piątek, 15 lipca 2016

Jak aktywnie spędzić wakacje? Wyszukaj sport przez aplikację!

Istnieje mnóstwo miejsc, gdzie można trochę poćwiczyć i aktywnie spędzić czas wolny. Nie chodzi mi tylko o siłownię, czy klub fitness. Basen, kręgielnia, park linowy to super opcja, żeby miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w wakacje! Czasami nawet nie wiesz, ile różnych atrakcji jest w twojej okolicy. Dlatego z pomocą przychodzi nam aplikacja SokoleOko! Dzięki niej możesz wyszukać mnóstwo obiektów sportowych, ale nie tylko. Są również place zabaw dla dzieci,parki rozrywki, a nawet korty do gry w tenisa ziemnego. Jest tyle ciekawych miejsc, o których nawet nie masz pojęcia! Wystarczy wejść tutaj, wpisać nazwę miasta, a znajdziesz obiekty z danej dziedziny, która cię interesuje. Jeżeli posiadasz system android na telefonie, możesz również zainstalować aplikację na telefon. Wtedy wejdź tutaj, wpisz nazwę aplikacji i zainstaluj ją. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić jakieś ciekawe miejsce. Koniecznie sprawdźcie tę wyszukiwarkę sportu!


CO DOKŁADNIE ROBI TA APLIKACJA?
Jest to wyszukiwarka sportu, w której możesz znaleźć interesujące cię obiekty w twojej okolicy. Dzięki niej szybko znajdziesz ciekawe miejsca na spędzenie czasu z rodziną, na przykład aqua park, ściana wspinaczkowa, zoo. Jeżeli profesjonalnie trenujesz, ta aplikacja tym bardziej ci się przyda. Znajdziesz siłownię nawet w obcym mieście!

DLACZEGO WARTO JĄ ZAINSTALOWAĆ?
Szybko i łatwo znajdziesz najlepsze miejsca na aktywne spędzenie czasu. Wyszukiwanie jest bardzo proste, wpisz miasto, a następnie wybierz kategorię, która cię interesuje. Nie ważne czy to na wakacjach nad morzem, czy w twoim rodzinnym mieście. Może istnieją obiekty, o których nawet nie wiedziałeś! Warto wypróbować, może jeszcze nie odkryłeś wszystkiego w twojej okolicy?
 
CO JESZCZE JEST W NIEJ CIEKAWEGO? 
Może interesują cię wydarzenia związane ze sportem w twojej okolicy? Jeśli tak, również możesz je znaleźć! A może masz trochę wolnego czasu i chciałbyś się wybrać na tego typu imprezę. Oprócz tego, znajdziesz również kursy i szkolenia w danej dziedzinie. A to wszystko w jednej aplikacji!

KIEDY NAJBARDZIEJ SIĘ PRZYDAJE?
Jesteś na wakacjach w obcym mieście i nudzisz się po południu. Jednak chcesz jakoś ciekawie spędzić czas, ale nie masz pojęcia, gdzie pójść. Wystarczy że wejdziesz na sokoleoko.pl a od razu znajdziesz to, co cię interesuje. A może cały rok ciężko trenujesz i chcesz wrócić z wakacji bez nadbagażu. Wyszukanie nowej siłowni albo klubu fitness nie będzie dla ciebie problemem. Szybko znajdziesz coś w pobliżu i będziesz mógł trenować do woli!

TO NIE TYLKO WYSZUKIWARKA SPORTU...
Nie tylko znajdziesz obiekty sportowe, ale również możesz dodawać miejsca w twoim mieście, aby inni mogli z nich skorzystać! Dostaniesz za to punkty, które możesz wymieniać na nagrody. To chyba najlepsza opcja ;)
Dodatkowo w zakładce NEWSFIT możesz przeczytać różne artykuły blogerów. O sporcie, zdrowym odżywianiu, motywacji, sprzęcie fitness, szkoleniach. Są na prawdę ciekawe, a czytanie ich to czysta przyjemność! TOP 300 piosenek do zumby i fitnessu, nietypowy budzik w kształcie hantla - to tylko kilka z nich. Zachęcam, może dowiecie się czegoś nowego?
  

 Zapraszam również na mój profil na instagramie: https://www.instagram.com/nati.jest.fit/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz